Sık Sorulan Sorular
 • Sipariş verme

  Özel istek üzerine parça getiriyor musunuz?

   Sitemizde Fender, Gibson,İbanez, Cort, Takamine gitarlara ait orijinal bir çok parça bulunmaktadır. Ancak gitar parçaları modellere göre değişkenlik gösterdiğinden dolayı ihtiyaca göre de parça temini yapıyoruz. Bize gitarlarınızın tam model ve yılını whatsup yoluyla ya da gitarparca@gmail.com adresinden ulaşarak bildirmenizi rica ederiz. Sipariş aşamasında ön ücret almıyoruz, ancak istediğiniz ürün spesifik ve çok pahalı bir ürün ise ön ödeme talep ediyoruz.

  Siparişleriniz Türkiye distribütörü tarafından gitarparca.com'a özel anlaşmalı olarak getirilse de distribütörler tarafından yapılan ithalatlar belli peridolarda olmaktadır. Özellikle dünyamızı saran pandemi dolayısyla siparişlerimizde ciddi gecikmeler yaşanmaktadır. Tüm koşullar uygun hale geldikten sonra siparişlerinizle ligi bilgileri aşama aşama tarafınıza mail yoluyla bildirilecektir.

  Ürünleriniz Orijinal mi?

  Ürünlerimiz orijinaldir.

  Dünya standardı Fender, Gibson, İbanez, Dimarzio, Seymour Duncan, D'Addario, Jim Dunlop, ErnieBall, Elixir, Boss, EMG, markaları Türkiye distribütörleri tarafından gitarparca.com'a anlaşmalı özel siparişle getirilir.

  Gotoh, DerJung, Wilikinson, Mings, Savarez, Hosco,GHS markalarını gitarparca.com yurt dışından ithal etmektedir.

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.