Güvenlik
 • Güvenlik Bilgisi

  Dikkat Edin!

  Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  Ürünlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak elinize ulaşması için siparişinizi vermeden önce bazı konulara dikkat etmeniz gerekmektedir:
   

  • Teslimat ve Fatura Adresleri

   Teslimatların gecikmesinde en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz veya eksik yazılmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.


   Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayınız.
   Lütfen girdiğiniz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz. Siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için girmiş olduğunuz telefon ve e-mail adresiniz kullanılacaktır.


    

  • Kredi Kartı Güvenlik Kontrolü

   Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biridir.
   www.muzikentrumani.com'da kullanılan hiçbir bilgi diğer kurum veya kuruluşlar ile paylaşılmaz. 
   Kredi kartınıza ait bilgileriniz kesinlikle firmamız tarafından görülmemektedir ve satın alma işlemlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, site veritabanında kesinlikle tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, provizyon alınmak amaçlı olarak ilgili banka birimlerine iletilmektedir. Bu iletim sırasında var olan en yüksek şifreleme tekniği olan SSL 128 bit şifreleme yöntemi ile şifrelenmektedir.

    

  • Ürününüzü kargodan teslim alırken dikkat etmeniz gerekenler:

   Siparişler, kargoya verilmeden önce son kez kontrol edilir ve eksiksiz olarak kargoya verilir. Eğer siparişinizin eksik veya hasarlı olduğunu düşünüyorsanız, kargo yetkilisinin yanında paketi açıp zabıt tutturun. Durumu fatura numaranız ile birlikte Müşteri Hizmetleri Temsilcimize bildirin. Unutmayın, imza atarak ürünü teslim aldığınızda; kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş sayılırsınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.