İade ve Geri Gönderim İşlemleri
 • İade Ve Gönderim Koşulları

  Ürün İade Koşulları

  Ürünlerimizde kullanım hatalarından dolayı oluşabilecek hata ve arızalar garanti kapsamı dışındadır. Almış olduğunuz ürünü, orjinal ambalajında, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içinde iade edebilirsiniz. Bu durumda ürünü, ürüne ait faturayı firmamıza ulaştırmanız gerekmektedir. Ürünün iadesinde bir engel olmadığı tarafımızca onaylandıktan sonra ürün bedeli 2 hafta içerisinde kredi kartınıza veya banka hesabınıza geri yatırılacaktır. Taksitli alışverişlerde ise bankalar iadeleri taksit ödeme dönemlerinde, bölerek yapmaktadır. İade işlemi sırasındaki tüm kargo masrafları müşteriye aittir. (Ürün bedelinin kargo masrafları kesildikten sonraki kalan miktarı iade edilir). Ambalajı tahrip edilmiş, kullanılmış veya kargo masraflarından daha az tutarlı siparişlerin iadesi kabul edilmez.    

  Kargoda meydana gelebilecek olası hasar dolayısıyla ürünleri kontrol edip teslim alın. Ürünler sigortalı yollanmaktadır. Bu sebeple alışverişleriniz güvenle yapabilirsiniz. Aksi belirtilmediği tüm hallerde kargo ücretleri alıcıya aittir. 

  Siparişiniz iptal etmek için, satın alım işlemi gerçekleştikten en fazla 1(bir) saat içinde, 0539 208 07 78 nolu telefon numarasını arayınız veya gitarparca@gmail.com adresine e-mail atınız. Siparişiniz "Onaylandı" konumundayken, yani henüz kargoya teslim edilmemişken iptal işlemi yapılabilir. Sipariş kargoya verildikten sonra iptal işlemi yapılamaz. 

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.