Sipariş-Kargo İşlemleri

Değerli Müşterilerimiz,

Korona Virüs tedbirleri kapsamında ülke genelinde "sokağa çıkma kısıtlaması" olduğundan Siparişleriniz en erken 6 Mayıs tarihinde Kargoya verilecektir. 7 Mayıs ve sonrasında verilen siparişler 17-18 Mayıs’ta kargoya verilecektir.

Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
Ürün sorusu hakkında bilgi almak için 0539 208 07 78 ve 0532 697 35 97 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.Tüm ziyaretçilerimize 100 TL
 ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.
Bayilerimize 250 TL ve üzeri alışverişlerde Kargo ücretsizdir.


100 TL aşağısı siparişlerde kargo ücretleri alıcıya aittir. Yurt İçi Kargo ücreti sipariş aşamasında otomatik olarak hesaplandığından, teslimat aşamasında ayrıca kargo bedeli ödemezsiniz.

 
Paketi hazırlanan ürünlerin tümü, akşam saatlerinde (17:00 - 18:00) topluca kargoya teslim edilmektedir.


Firmamızın zamanında kargo firmasına teslim edip, kargo firması sebebiyle geciken teslimatların sorumlusu teslimatı geciktiren kargo firmasına aittir. Lütfen bu durumlarda sitemizde girilen takip numaraları ile şikayetlerinizi kargo firmasına bildirip, takibi sağlayınız.

Ürün iadelerinde tüm kargo masrafları müşteriye aittir.

Kargo firmasının teslimatı sırasında adreste bulunamadıysanız ve üç gün içinde kargo teslim alınmazsa iade olur. İade sırasındaki tüm kargo masrafları alıcıdan kesilmektedir.


Çok nadir de olsa temin edilemeyen ürünler için telefon veya e-posta yolu ile bilgi verilmektedir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.