Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla listeledik.

Farklı sorularınız için, bize ulaşabilirsiniz.

Teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Sipariş / Kargo
 • Sipariş Aşamaları

  Sipariş ve Ödeme

  Önce sipariş mi? Ödeme mi?

  Ödemeniz gereken tutarda herhangi bir yanlışlık olmaması açısından, öncelikle siparişinizi sonlandırmalısınız. Siparişinizin son aşamasında, ödemeniz gereken net tutar size sunulacaktır. Siparişinizi sonlandırdıktan sonra, ödemeyi yaparak bizi bilgilendireceksiniz. Gerekli yönergeleri izlemeniz yeterli olacaktır.

  Banka Havalesi ve EFT ile ödeme

  Havale; Aynı bankanın, herhangi bir il ve ilçedeki şubesine yapılan ödeme seçeneğidir. Banka gişesinden, ATM ve BTM'lerden (Bankamatik) ve internet bankacılığı ile ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme seçeneğinde, bankaların uyguladığı masraf ve kesintilerle karşılaşabilirsiniz. Bankaların uyguladığı masrafı, ödeme seçeneğinize göre aşağıda sıraladık, dikkate almanızı öneririz...

  1- İlgili banka gişesinden; Göndereceğiniz tutara göre, bankanın alacağı masraf artacaktır.

  2- İlgili banka ATM'lerinden; Gişe ödemesine nazaran çok daha düşük bir ücret ödersiniz... Sitemiz üzerinden bizi bilgilendirirken, bankanın size bildirdiği işlem numarasını veya eğer istenirse, belirttiğiniz cep numarasını bize bildireceksiniz. Bu şekilde eşleme yapmamız mümkün olacaktır. İşlemi yaptığınız tarih, saat-dakika ve yatırdığınız tutar konusunda bizi bilgilendirmeniz durumunda, yine eşleme yapmamız olanaklı olacaktır.

  3- İnteraktif bankacılık yöntemiyle; Bankaya göre, tamamen ücretsiz veya çok düşük bir ücret kesilecektir...

  4- Elektronik Fon Transferi - EFT; Farklı bankalar arasındaki para transferi yöntemidir. Masraf ve masraf sıralaması, havale ödemesi seçeneğindeki gibidir. Yalnızca tüm seçeneklerde kesilen masraflar daha fazla olacaktır...

  Not: Uygulanan kesinti ve masrafların, firmamızla herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.

  Sipariş Takibi;

          Siparişlerinizi takip edebilmek için sitemize alışveriş yapmadan önce üye olmanız gerekmektedir. Üye olmayan müşterilerimiz sipariş süreçlerini göremezler. 

         ( Ürün hazırlanıyor-Kargoya Hazır-Kargoya Verildi-Teslim Edildi)

          Siparişinizin takibini sitemize üye olduğunuz e-posta adresinize gönderilen raporlardan takip edebilirsiniz

  • Paketi hazırlanan ürünlerin tümü, akşam saatlerinde (17:00 - 18:00) topluca kargoya teslim edilmektedir.
  • Cumartesi kargo saati 12.00' de sona erdiğinden Hafta sonu verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.
  • Kargo takip bilgisi size ayrıca gönderilecektir. Kargonuzun yol durumunu ve son güncel takip bilgisine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.
  • Kargo takibini yapabilmeniz için gerekli olan bilgileri size yurt içi kargo tarafından SMS ile bildirilecektir. SMS gelmemesi durumunda lütfen bizimle ilteişime geçiniz.Bu bilgilerin size ulaşacağı saat aralığı aşağıdaki gibidir. 
  • Akşam; 20:00 - 23:00 veya ertesi gün 09:00 - 11:00 arasındadır.
  • Nadiren de olsa, ilgili kargo firmaları takip bilgilerini geç bildirmektedir. Bu gibi durumlarda, biz de sizi geç bilgilendirmek durumunda kalacağız.

  Kargo Teslimat Süreleri;

  • Bulunduğunuz İl, İlçe ve diğer adres detaylarınıza göre, 1 iş günü veya 2 iş günü içerisinde kargonuz size ulaşacaktır. Mobil bölgede bulunduğunuz durumlarda kargonuz size daha geç ulaşacaktır. Aşağıdaki bağlantılardan ortalama teslim sürelerini görebilirsiniz.
  • Kargo firmaları cumartesi günleri yarım iş günü çalıştığı için, öğle saatlerine kadar teslimat yapmaktadır.
  • Kargo firmaları pazar günleri teslimat yapmamaktadır.
  • Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları çalışmadığı için, paketiniz tatil sonrası ilk iş günü teslim edilecektir.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.