Tükendi
1.602,09 TL
281,00 USD
Havale ve Kredi Kartı Peşin : TL   1.521,99
Seymour Duncan

Seymour Duncan Whole Lotta Humbucker SH-18 Manyetik Seti

Ürün Kodu : 11102-89
Stok Durumu :
Seçiniz
:

SH-18s Whole Lotta HB Set Black

SH-18s Whole Lotta HB Set Ncov

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • SeriHumbucker
  ModelSH-18
  MarkaSeymour Duncan

  Tanım

  Seymour Duncan gençlik yıllarında Londra’da bulunmuş ve tanıdığı genç gitaristlerin manyetikler yardımıyla kendi sound’larını oluşturmalarına yardım etmişti. Eğer bu gençlerden biri elinde gitarıyla dünyayı değiştirmeye karar vermeseydi, bu manyetiğin hikayesi anlatılmazdı. Seymour’un özel yeniden sarımlı PAF manyetikleri Les Paul marka bir gitarda kullanıldı ve bir Marshall amfiden geçerek müzik tarihinde mükemmel bir sound’a imza attı. Bu aynı manyetikler artık Whole Lotta Humbucker adıyla anılıyor.
  Bu manyetiklerin reçetesinde kaba sıvalı Alniko 5 mıknatısları, düz emaye tel ve Seymour’un eşsiz manyetik üretim perspektifi bulunuyor. Köprü manyetiği klasik 8.78k DC direncinden daha sıcak tınlarken, sap 8.20k’da benzer şekilde gövdeli bir tona imza atıyor. Kaba sıvalı mıknatıslar notaların tane tane duyulması açısından tona sıcak ve dengeli bir hava katıyor böylece her şey daha enerjik sound ediyor. Whole Lotto Humbucker manyetiğini ses açısından eşsiz kılan özellik ise amfinizi gerçekten itekleyen bir güce sahip olması ve çalma tarzınıza oldukça doğal bir kompresör ve sustain efekti katmasında yatıyor.
  Sesini hayal edebiliyor musunuz?!

  Tam kurulum
  
Orijinal bir sound elde etmek için Whole Lotta Humbucker setini kullanın veya bu manyetik köprüde olamk üzere, Alniko 2 mıknatıslı sap manyetiği ile deneyin. Pozisyon tonları arasındaki farkı Pearly Gates’deki gibi hissedersiniz. Tam bir esneklik yakalamak için 4-uçlu iletken kabloyu push/pull potansiyometreleri veya mini-switch’le her manyetikte kullanın.

  Gitarlar
  
Orjinal bir sound yakalamak için klavyesi gül ağacından kendisi maundan yapılmış veya sıcak tonlu ahşap gövdeli her gitarda kullanılır.
  Mevcut modifikasyonlar 
Sap ve köprü seti olarak veya tekli kullanım için önerilir. Kaplanmamış siyah sarmallar veya nikel kapaklar ile tedarik edilir.

  Kullanan Sanatçılar

  Haydi ama kim olduğunu biliyorsunuz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.