Son Güncellenenler.jpg (2.54 MB)gitarparca.com, müzik sektöründe olan ya da müziği bir şekilde hayatında hissetmek isteyen,müşterisine en iyi hizmeti sunabilmek için kurulmuş bir e-ticaret sitesidir.

 

Guitar & Violin kurucusu enstrüman yapımcısı (luthier) Rıfat Türen İTÜ Enstrüman Yapım Bölümü mezunudur.

 

Guitar & Violin Workshop olarak;

1998 yılında atölye çalışmalarımıza; gitar yapımı, onarımı, tasarımına; ve devamında ürün ve gitar yedek parçalarının satışına başladı. Süreç içerisinde bunların tedariki ve bulunmasıyla ilgili hayli sıkıntı yaşadık.

Bu durum bizde; ister istemez yedek parçaların hepsinin bulunduğu, kolay ulaşılabilen bir sitenin var olması fikrini o yıllarda oluşturdu. Fakat iş yoğunluğundan ancak bugünlerde muvaffak olabildik.

İlk yıllar kurulduktan sonra Tünel bölgesinde ve Türkiye'nin diğer illerinde yedek parçayla ilgili birçok beklenti oluşmaya başladı. Bu beklentiye dükkan üzerinden cevap vermeye başladık ve süreç doğal olarak bizi e-ticaret sitesi yapmaya yönlendirdi.

 

26 yıldır Beyoğlu/Tünel’de Guitar & Violin yapım ve onarım atölyemizde profesyonel müzisyenlere,  müziğe yeni başlayanlara; yapım, onarım, tasarım hizmeti ve gitar, yedek parça, aksesuar satış hizmeti sunan

Rıfat ve Tuba Türen artık https://www.gitarparca.com/ ‘da.


Hürriyet gazetesinde ki röportajımız...
Müzisyenlerin Rıfat Ustası anlatıyor..Yetkili Tuba Türen 0539 208 07 78

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.