x

Gitar Penaları

Sıralama seçin
Görünüm

En önemli gitar parçası ve aksesuar modellerine en kolay şekilde ulaşmak için rotanızı hemen sitemize çevirin. Kalite ve uygun fiyatın buluştuğu sitemizde aradığınız her türlü ürünü alternatifleri ile birlikte bulabilirsiniz. Bu özel koleksiyonumuz içerisinde heavy gitar penası çeşitleri yer alıyor. 6’lı paketler halinde de satın alabileceğiniz pena modelleri de incelemeniz için sizi bekliyor.

Heavy gitar penaları seçkin markalar tarafından üretiliyor ve üretiminde de en kaliteli materyaller kullanılıyor. Bu nedenle seçtiğiniz pena çeşitlerini çok uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Farklı telli çalgılar ile de bir arada kullanıma uygun olan penalar çok daha iyi bir performans sergilemenize yardımcı olabilir.

Profesyonellerin tercihi olan ve özel tasarımı sayesinde kullanıcılardan tam not almayı başaran pena çeşitlerini de sizler için hazırladığımız bu özel koleksiyon içerisine ekledik. Gitar penaları naylon, selüloit gibi plastik türlerinden üretilebildiği gibi kauçuk, keçe, bağa, ahşap, metal, cam ya da taştan da üretilebiliyor. Ancak hafif olması ve esnekliği nedeniyle plastik materyalden üretilen pena çeşitleri çok daha fazla tercih ediliyor.

En Kaliteli Gitar Pena Çeşitleri

Sitemizde en kaliteli ve en kullanışlı plastik pena çeşitlerini de bulabilirsiniz. Lider markalar tarafından el ergonomisine uygun olarak üretilen ve her 3 tarafı da rahatlıkla kullanılabilen bu penalar arasında parmaklar ile tutulan bölümü tırtıklı bir yüzeye sahip olanlar da bulunuyor. Sizler için hazırladığımız koleksiyona göz atarken renk seçeneklerini de gözden geçirebilirsiniz. Aradığınız her renkte pena çeşidini sitemizde hemen bulabilir ve sadece tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sitemizde set halinde satın alabileceğiniz pena modelleri de bulunuyor ve bu özel ürünlerin çok daha ekonomik bir seçenek olduğunu da belirtebiliriz. Tercihinizi pena seti çeşitlerinden yana kullanarak uygun fiyat ayrıcalığından siz de faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda gitarınız ile birlikte kullanabileceğiniz diğer tüm aksesuar modelleri için de düşük fiyat politikamız geçerlidir. Yıl boyunca uyguladığımız makul fiyat politikası kapsamında ihtiyaçlarınızı gayet düşük bir bütçe ile karşılamanız mümkün olacak. Model ve marka seçenekleri azalmadan siz de tercihinizi yaparak hemen siparişinizi bize iletin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.