x

Gitar Telleri

Sıralama seçin
Görünüm

Muhteşem gitar performansları sergilemek için ihtiyacınız olabilecek tüm ürünleri ve aksesuarları sitemizden temin edebilirsiniz. Sizlere dünya genelinde kalitesini kanıtlamış olan markaların ürün çeşitlerini gayet düşük fiyatlarla satın alma şansı sunuyoruz. Üstelik geniş bir seçenek yelpazesi arasından tercih yapabilir ve aradığınız ürün modellerini alternatifleriyle birlikte bulabilirsiniz.

Gitar teli çeşitleri mutlaka göz atmanız gereken ve tüm gitaristlerin öncelikli ihtiyaçları arasında yer alan ürünlerdir. Klasik gitar ya da elektro gitar çeşitleri için kullanıma uygun olan gitar tellerine hemen göz atmaya başlayın. İndirimli olarak satın alabileceğiniz gitar teli çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Dilerseniz tercihinizi 3’lü set halinde kullanıma sunulan gitar tellerinden yana da kullanabilirsiniz.

Gitar Tel Fiyatları ve Modelleri

Yumuşak bükümlü olarak tasarlanan gitar teli çeşitleri de sitemizde bulunuyor. Akordunu çok daha uzun süre muhafaza edebilen bu tel çeşitleri dayanıklı malzemeler kullanılarak üretiliyor. Bu sayede uzun süre kırılma ya da kopma gibi sorunlar yaşanmadan kullanılabiliyor. Yüksek karbonlu iç tele sahip olan bu ürün modelleri dayanıklılığını üretiminde kullanılan malzemelerden alıyor.

Sipariş vermeden önce fusion twist tekniği kullanılarak üretilmiş olan gitar tellerini de inceleyebilirsiniz. Yeni nesil ürün modelleri gitaristlerin beklentilerini çok daha fazla karşılıyor olmasıyla ön plana çıkıyor. Bu yeni ürünleri temin etmek için farklı platformlarda arayışa girmenize hiç gerek yok. Sitemize tıklamanız durumunda aradığınız ürünleri dakikalar içerisinde bulabilirsiniz.

Hem yüksek çıkışlarda hem de orta kademe frekans bölgelerinde haşırtı ve çıtırtı sorunu yaşatmayan bir tasarımla üretilen gitar teli fiyatları sitemizde son derece uygun rakamlara tekabül ediyor. Minimum düzeyde bütçe ayırmanız gitar tellerini satın almanız için yeterli olacak. Muhteşem manyetik özelliklere sahip olan gitar tellerini en düşük fiyatlarla satın almak için sitemiz üzerinden sipariş vermeniz yeterli olacak.

Sitemiz üzerinden marka tercihinde bulunma ya da bir fiyat aralığı belirleme imkanınız da bulunuyor. Gelişmiş filtreleme seçeneklerinden faydalanarak ihtiyacınız olan ürünlerin sizin için listelenmesini sağlayabilirsiniz. Düşük fiyatlara eşlik eden ödeme kolaylıkları ve indirim fırsatlarından siz de faydalanın ve ürün çeşitleri azalmadan siparişinizi iletin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.