Gitar Köprüleri

Sıralama seçin
Görünüm

Gitarınız için ihtiyaç duyduğunuz malzemelerin tamamını  eksiksiz bir şekilde temin etmek ve bu alışveriş için minimum düzeyde bütçe ayırmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz!  Sizler için hazırladığımız ve sadece kaliteli ürünlerin yer aldığı özel koleksiyonlar içerisinde gitar köprüsü  modelleri de bulunuyor. Kullanmaya alışkın olduğunuz köprü modellerini seçebilir ya da  yeni bir köprü tasarımını deneyebilirsiniz.

Sitemizde sizlere son derece geniş bir ürün çeşidi yelpazesi sunuyor ve böylelikle beklentilerinizden ödün vermeden alışveriş yapmanızı sağlıyoruz. İnceleyebileceğiniz ürün çeşitleri arasında elektro gitar köprüsü  modelleri de yer alıyor. Kullandığınız  gitar modeline uygun olan bir tasarımı saniyeler içerisinde bulabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece  seçtiğiniz tasarımları sepetinizi atmak ve cazip fiyat avantajından faydalanarak sipariş vermek olacak.      

Krom materyalden hazırlanan ve böylelikle uzun kullanım ömrü beklentisini fazlası ile karşılamayı başaran akustik gitar köprüsü  çeşitleri de alternatifleriniz arasında incelemeniz için sizi bekliyor.  Akustik gitarla kullanım için özel olarak dizayn edilen köprü modelleri pratik bir şekilde kullanılabiliyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. Ayrıca hafiflik açısından da beklentileri karşılıyor.     

Gitar Köprüsü Modellerini İncelemeden Seçim Yapmayın!

Elbette klasik gitar tutkunlarını unutmadık! Sitemizden hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebilir, sizlerin beğenisine sunduğumuz klasik gitar köprüsü çeşitleri arasından seçtiğimiz tasarımı sepetinize hemen ekleyebilirsiniz. Montajını da pratik bir şekilde yapabileceğiniz  bu ürünler kalitesini kanıtlamış markalar tarafından en yeni teknolojiler kullanılarak üretiliyor. Tamamı kusursuz bir işçilik örneği olan gitar köprülerini minimum fiyatlarla satın alma şansını sakın kaçırmayın.

USA gitar çeşitlerinde tercih ettiğiniz parçaların birbiri ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Örneğin USA Amerikan Fender tremolo kolu ile Amerikan Meksika serisinin tremolo kolu birbirinden farklı bir yapıya sahip olabiliyor. Dolayısıyla kullandığınız gitar ile uyumlu bir köprü ve malzeme seçimi yapmaya özen göstermenizde fayda var. 

USA Amerikan standart tremolo kolunun köprü yatağına giren dişli olan bölümü daha ince bir yapıya sahiptir. USA Amerikan Meksika standart tremolo kolunun giriş bölümünde bulunan dişler daha kalın bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla kullandığınız gitar modeline uygun olanı seçmezseniz parçaların uyumu mümkün olmaz. 

Bu arada martin stilde dizayn edilen gitar köprü çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Sitemizden marka seçimi yapabilir ve sadece sizin seçtiğiniz markanın ürün çeşitlerinin listelenmesini sağlayabilirsiniz.  Aynı zamanda bir fiyat aralığı belirleyerek yalnızca bütçenize uygun olan gitar köprüsü çeşitlerinin karşınıza çıkmasını da sağlayabiliyorsunuz. 

Gitar köprüsünün yanı sıra kullanmanız gereken diğer gitar parçası çeşitlerini de sepetinize atarak hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.  Aradığınız tüm gitar parçalarını pratik bir şekilde bulmanız için sizlere onlarca farklı koleksiyon sunuyoruz. Tamamı için en uygun fiyat avantajından faydalanabilir ve böylelikle ihtiyaçlarınızı ekonomik bir alışveriş ile karşılayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.