• 0
 • 1
647,14 TL
114,00 USD
Havale ve Kredi Kartı Peşin : TL   614,79
Seymour Duncan

Seymour Duncan Vintage Soapbar SP90-1b Single Coil Manyetik

Ürün Kodu : 11301-05
Stok Durumu :
Seçiniz
:

SP90-1b Vntg P90 Soapbar Black

SP90-1b Vntg P90 Soapbar Cream

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • SeriP90, JAG, JAZZ, LIPSTICK
  ModelSP90-1b
  MarkaSeymour Duncan

  Uygulama 

  1946 Gibson® tekli manyetiğin orijinaline sadık bir reprodüksiyonu. Country, caz, swing, blues, rockabilly, klasik rock ve heavy rock türleri için tavsiye edilir.

  Tanım 

  Kısa, geniş bobinler, Strat® veya Tele® model tekli-manyetiklerinden daha fazla çıkışa ve daha güçlü mid frekansa olanak tanır. Orijinaline uygun bir manyetik olan SP90-1, 1950’lerin versiyonlarında kullanılan aynı Leesona sarım makinesinde düz emaye tel ile sarılır. Bu manyetiğin hoş ve yumuşak bir tonu vardır. Tek uçlu iletken bağlantı kablosu ile birlikte gelir.

  Tam Kurulum
  
Dengeli bir sette hem sap hem de köprü pozisyonları için mevcuttur. Ton çeşitliliği açısından sap pozisyonunda kullanılan bir SP90-1 Vintage manyetiği genellikle köprü pozisyonunda bir SP90-2 Hot veya bir SP90-3 Custom manyetiği ile birlikte kullanılır.

  Gitarlar
  
Dengeli ve sıcak enstrümanlar. Özellikle maun gövdeli gitarlar ve gül ağacı (rosewood) klavyelerle iyi performans gösterir. SP90-2 ve 3 modelleriyle karşılaştırıldığında orijinaline yuğun şekilde boyu biraz uzundur ve .745' ölçüsünde bir yükseklik profiline sahiptir. Gitarınıza uygun olup olmadığını görmek için tam boyutları internet sitemizde görebilirsiniz.

  Mevcut Modifikasyonlar
  
Krem rengi veya siyah kapak seçeneklerinden birini seçin.

  Kullanan Sanatçılar

  Gary Allan (neck), Ed Roland / Collective Soul (neck & bridge), Jeff Trott & Todd Wolfe / Sheryl Crow Band (neck & bridge), Marko DeSantis / Sugarcult (neck), Jonny Wickersham / Social Distortion

  Ürün Özellikleri
  Manyetik
  :
  Köprü- Bridge,
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.