• Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • EMG 89R Humbucker-Single Coil Yapılabilir Manyetik

  EMG markasına ait temin edilemeyen ürünler için ön sipariş alınabilmektedir. Bizimle iletişime geçmek için Burayı tıklayınız.

  89R, 89 serisiyle benzer özelliklere sahiptir ancak sarımlar tam tersi yöndedir, bu nedenle single coil kısmı sapa daha yakın olan bölgede bulunur. Bu model, iki çeşit manyetiği tek manyetikte bir araya getirir; içinde single coil ve humbucker tonları için iki ayrı preamp ve sarım bulundurur. Alnico V mıknatısları sayesinde 89R size sıcak, zengin ve güçlü, aynı zamanda temiz bir humbucker tonu sağlar; bu özelliğiyle EMG 85 serisine benzer. İçerdiği push-pull düğmesiyle erişim sağlayabileceğiniz single coil modu ise klasik Strat single coil soundunu yakalamanızı sağlar. Her iki modda da temiz tonları kararlı ve saf bir özellik gösterir.  89R manyetik hem sap hem de köprü manyetiği olarak kullanılabilir. İster Hard Rock ister Jazz çalın, çok yönlü 89R ile her türlü müzik türü için istediğiniz tonu elde edebilmeniz mümkün. Bu manyetik, EMG’nin lehimsiz montaj özelliğini taşıdığından kendi gitarınıza kolayca takabilirsiniz.


  Paket İçeriği

  EMG'ye has lehimsiz kurulum sistemi:


  1 25K VOLUME POT
  1 25K TONE POT
  1 BATTERY BUS
  1 STEREO OUTPUT JACK
  4 PAIR MOUNTING SCREWS
  2 PICKUP CABLES
  2 CONNECT CABLES
  1 OUTPUT CABLE
  1 BATTERY CABLE

 • Teslimat Bilgileri

  Siparişleriniz, banka onayı alındıktan hemen sonra gün içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin mesafe uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

  Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

  Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından gitarparca.com garantisi ile size teslim edilecektir.

  Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

  İade ve Değişim Koşulları

  Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “7 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

  Ürün Değişim ve İadelerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Ürünler mutlaka siz gönderildiği gibi, taşıma esnasında hasar almayacak şekilde paketlenmiş olması gerekmektedir.

  Ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı üzerine herhangi bir etiket ya da bant yapıştırılmamış olması gerekmektedir.

  Satın almış olduğunu ürünü göndermeden önce mutlaka bizimle iletişime geçerek bilgi veriniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.