• 0
 • 1
 • 2
803,97 TL
141,00 USD
Havale ve Kredi Kartı Peşin : TL   763,77
Seymour Duncan

Seymour Duncan Alnico II Pro Slash APH-2n Neck-Sap Manyetiği

Ürün Kodu : APH-2n
Stok Durumu :
Seçiniz
:

APH-2n Slash Alnc II Pro HB Black

APH-2n Slash Alnc II ProHB Rev Zebra

APH-2n Slash Alnc II Pro HB Zebra

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • SeriHumbucker
  ModelAPH-2n
  CategorySeymour Duncan Humbuckers & Trembuckers
  Resonant Peak Neck6.4 KHz
  EQ8 / 5 / 7 (Treb / Mid / Bass)
  MagnetAlnico II Bar
  Cable1-Con Braid Shield
  OutputModerate
  UserPro Shop
  TypeHum-Cancelling
  MarkaSeymour Duncan
  DC Resistance Neck7.92 k

  Slash, düzinelerce olağan üstü gitara sahip olmasına rağmen, 1986 senesinden beri aşağı yukarı tüm kayıtlarında tek bir özel Les Paul ® kullanmıştır. Alnico II Pro Slash, Slash'in diğer Les Paul gitarlarından-kendi tabiri ile 'canlı gitarlarından'-efsanevi enstrumanının tonunun aynısını çıkartabilmesini sağlamak için tasarlanmıştır.
  Uygulama
  Sıcak, orta çıkış gücüne sahip humbucker. Jazz, blues, ve klasik rock türleri için ideal.
  Tanım
  Bu manyetik, standart APH-1 Alnico II Pro gibi Alnico 2 mıknatısı kullanmaktadır. Ancak, Slash modeli, yüzlerce şarkıda duyulan ve tatlı bir sustain ve kaba bir crunch tonu ile betimlenen Slash sound'unun elde edilebilmesini sağlamak için fabrika çıkışı Les Paul gitarların çıkış gücünü yeterli miktarda arttıracak şekilde sarılmıştır. Buna ek olarak, Slash'in kayıtlarda kullandığı '86 gitarında bulunan Seymour Duncan manyetiklerinin tek-uçlu iletken bağlantı kablosu, uzun-ayaklı alt levha ve ahşap ayıraç gibi bazı diğer özelliklerini de bünyesinde barındırmaktadır. Bu manyetik gerçek fanatikler veya Slash'in kayıttaki tonlarını elde etmek isteyen müzisyenler için ton zincirlerinin kritik bir parçasını oluşturmaktadır. Bu manyetik en yeni Gibson® Slash modeli Les Paul gitarların üzerinde bulunan manyetiğin aynısıdır.
  Tam Kurulum
  Slash hayranları bu eşsiz tonu elde etmek için bu manyetikleri çift halinde kullanmalıdır. Bu manyetik, şakıyan sololar ve otoriter akorlar elde etmek için SFX-11 Twin Tube Blue full-lambalı overdrive-distortion pedalı ile iyi uyum sağlar. chording.
  Gitarlar
  Bu manyetik, Les Paul ile kullanılması için tasarlanmış olmasına rağmen herhangi bir iyi-dengelenmiş humbucker-yüklü gitarda iyi sonuçlar verir. Ayrıca, oyuk ve yarı-oyuk gövdeli gitarlarla da mükemmel sonuçlar elde edilir.
  Mevcut Modifikasyonlar
  Siyah renkli, zebra deseni veya ters zebra deseni ile mevcuttur. Slash'in meşhur kayıt gitarında köprü pozisyonunda ters zebra desenli manyetik ve neck pozisyonunda zebra desenli manyetik bulunmaktadır. Bu manyetik tek olarak veya zebra desenli/ ters zebra desenli setler halinde mevcuttur.
  Çalan Sanatçılar
  Slash
  Ürün Özellikleri
  Manyetik
  :
  Humbucker Manyetikler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.