855,29 TL
150,00 USD
Havale ve Kredi Kartı Peşin : TL   812,52
Cort

Cort G100OPB G Serisi Elektro Gitar

Stok Durumu : Stokta var
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • CORT G Serisi için kolaylıkla,” vintage" teriminin mantıksal bir evrimini temsil ediyor diyebiliriz. Artık modern olarak nitelendirilmesine rağmen, estetik bir zevkin ışığında, hala klasik çift yönlü cutaway dizaynının alıştığımız karakteristiğini muhafaza ediyor. Bu çift taraflı cutaway koleksiyonu bir gitariste özgü ihtiyaç ve gereksinimleri karşılayan pek çeşitli özellik ve seçenekleri içermektedir.

   G100 Elektro Gitarlar, klasik stil, konfor ve klavyenin üst perdelerine kolay erişim için cutaway özelliğine sahiptir.

   G100 Elektro Gitarlar vintage rock, blues, pop veya country müziğin otantik klasik seslerini gerçek şekilde sağlayabilmek için üç adet tek bobinli manyetiğe (single coil pickups) sahiptir. 5-yollu selektör ve tekli ton kontrolu çok çeşitli tonal seçenekleri sunar.

  İnce kasa gitarın genel ağırlığını azaltarak kasa ve sap arasında güzel bir denge sağlamakta, böylece gitarın çalınabilirliği artarken yorgunluğu ise azaltmaktadır.

   Sabitlenmiş köprü hem akort kararlılığı hem de sağlam odaklanmış bir ses sağlamaktadır. Bunun yansıra tel değiştirmeyi hızlı ve kolay hale getirir.

   

  Open Pore Fınısh

  Daha canlı bir ses verecek şekilde ağacın rezonansını geliştirmesinin yanında, ağacın gözeneklerini açık bırakarak doğal dokusunun da görünmesini sağlar ve böylece daha lüks bir görüntü ve duygu verir.

   

  Joınt Beveled Heel

  Geleneksel vida bağlantılı gitarlardaki kare uçlu sap bağlantısı yerine, CORT G-Serisi Gitarlarda bağlantı ucu meyil verilerek yuvarlatılmıştır ve incedir, böylece klavyede üst perdelere daha yumuşak ve kolayca ulaşılmak mümkün olmaktadır.

   

  Mat Saten Finiş Sap 

  Temiz görünümün yanı sıra pürüzsüz yüzeyi, parmakların iz bırakmasını büyük ölçüde engellediği gibi, saten finiş daha fazla konfor, artırılmış hız ve geliştirilmiş çalınabilirlik demektir.

   ÖZELLİKLER

  YAPI

  Vidalı (Bolt-On)

  CUTAWAY

  Çift taraflı (Double Cutaway)

  KASA

  Meranti 

  SAP

  Sert Akçaağaç (Hard Maple) 

  KLAVYE

  Gül ağacı (Rosewood)

  PERDELER

  22 

  ÖLÇEK

  25.5"

  POZİSYON İŞARETLERİ

  Noktalar

  BURGULAR

  Kalıp Döküm (Diecasting Tuners)

  KÖPRÜ

  Sabit (Fixed bridge)

  MANYETİKLER

  3 adet tek makaralı manyetik  (S-S-S)

  DONANIM

  Krom

  Ürün Özellikleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.