Tükendi
 • 0
 • 1
 • 2
657,00 TL
115,00 USD
Havale ve Kredi Kartı Peşin : TL   624,15
Seymour Duncan

Seymour Duncan YJM Fury Stk Set for Strat® STK-S10b Bridge-Köprü Manyetiği

Ürün Kodu : 11203-30
Stok Durumu :
Seçiniz
:
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • MarkaSeymour Duncan
  SeriYngwie Malmsteen
  ModelSTK-S10b

  Uygulama 

  Dip gürültüsü önleme özelliğine sahip tekli manyetik boyutundaki manyetiğimiz orijinal Stack® manyetik tasarımımıza dayanmaktadır. Rock, neo-klasik, shred, hard rock, power metal ve heavy metal türleri için ideal.

  Tanım

  Yngwie J. Malmsteen tonunu daha ileri bir seviyeye taşımak istediğini söylediğinde onunla yakından çalışma fırsatı bulduk. Yüzlerce saat süren ton arayışının sonucunda YJM Fury manyetik serileri ortaya çıktı. Agresif sound eden köprü manyetiği Yngwie’nin sert pena darbelerini gayet iyi karşıladı. Sap manyetiği hoş ve akıcı ama dinamiklere göre oldukça berrak ve hızla tepki veren bir ton yakalamak açısından sağ eliyle yaptığı yoğun pena ataklarının bir karışımıyla Yngwie’nin akıcı sol el tekniğini dengeliyor. YJM serileri özel bir köprü manyetiği ve ayrı bir sap/orta manyetik içeriyor. Manyetikler tek şekilde, üçlü set halinde veya ön bağlantılı bir pickguard ile birlikte satın alınabilir.

  Tam Kurulum

  YJM serileri özel bir köprü manyetiği ve ayrı bir sap/orta manyetik içeriyor. Manyetikler tek şekilde, üçlü set halinde veya 11 vida delikli Amerikan modeli bir Strat gitara uygun, ön bağlantılı bir pickguard birlikte satılmaktadır. Yüklü olan pickguard Yngwie’nin çok hızlı çalma tekniği açısından onun talebini karşılayan bir “no lube” ses potansiyometresi içerir.

  Gitarlar
  
YJM Fury birçok tekli manyetikle donatılmış gitara doğrudan uyarlanabilir. Aslında oymalı maple klavyeli Fender® Strat gitarları için tasarlanmış olsa da, YJM Fury geleneksel tekli manyetik boyutundaki Strat manyetiklerini içeren her tür sabit köprülü gitarda rahatlıkla kullanılabilir. YJM Fury, Fender’in kendi YJM Strat gitar modellerine yerleştirdiği aynı manyetiktir.

  Mevcut Modifikasyonlar
  
Griye çalan beyaz, beyaz ve siyah versiyonları ile tedarik edilir.

  Kullanan Sanatçılar
  
Yngwie J. Malmsteen

  Ürün Özellikleri
  Manyetik
  :
  Köprü- Bridge
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.