Tükendi
 • 0
 • 1
 • 2
1.477,10 TL
259,00 USD
Havale ve Kredi Kartı Peşin : TL   1.403,25
Seymour Duncan

Seymour Duncan P-Rails SHPR-1s Humbucker Manyetik

Ürün Kodu : SHPR-1s
Stok Durumu :
Seçiniz
:

SHPR-1s P-Rails Set Black

SHPR-1s P-Rails Set Cream

SHPR-1s P-Rails Set White

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • MarkaSeymour Duncan
  SeriHumbucker
  ModelSHPR-1s
  CategorySeymour Duncan Humbuckers & Trembuckers
  MagnetAlnico V Bar
  Cable4 Conductor
  OutputModerate
  UserPro Shop
  TypeHum-Cancelling

  Uygulama
  Çığır açan, patent başvurusu yapılmış tasarım tam-boy bir humbucker'ın ister “gerçek” bir P-90 veya geleneksel bir single coil manyetiğe bölünmesine olanak tanır. Country, pop, surf, jazz, blues, klasik rock ve heavy rock dahil çok çeşitli müzik türleri için mükemmel sonuç verir.
  Tanım
  Şu ana kadar eğer humbucker, P-90 ve vintage Strat® tonlarını bir arada bulundurmak istediğinizde çaldığınız mekana üç farklı gitar taşımanız gerekirdi. P-Rails™ ile tanışın. Tam-boy P-90 veya özel bir Alnico mıknatıslı single-coil Rail manyetiğine bölünebilen tam-boy bir humbucker manyetiktir. Humbucker sound'u ters-eşleştirilmiş 'mis-matched' bobin konfigürasyonu sayesinde dolu ve geniştir. P-90 süper şişmandır ve Rail bobinlerinin sound'u, beraber kullanıldıklarında iyi bir Strat'ın “2” ve “4” pozisyonlarına benzer.
  Tam Kurulum
  P-Rails en iyi şekilde eşleştirilmiş neck ve köprü setleri halinde kullanılır. Hem humbucker hem de P-90 tonları elde etmek için iki-yollu anahtar (push-pull veya mini-toggle switch) kullanmanız gerekir. Humbucker ve P-90 tonlarını elde ederken, bunun yanı sıra single-coil Rail'in sunduğu ek boyutları da elde etmek için üç-yollu anahtar (DPDT on-off-on) kullanmanız gerekir.
  Gitarlar
  P-Rails geleneksel humbucker veya Trembucker için düzenlenmiş herhangi bir gitarda kullanılabilir. Tek bir P-Rails gitarınıza ek bir boyut katacaktır. Ancak, P-Rails’ın eşsiz bölünme yeteneğinden en iyi şekilde faydalanmak ve en iyi single-coil Rails tonlarını elde etmek için bir neck ve köprü seti kullanmanız tavsiye edilir.
  Mevcut Modifikasyonlar
  Normalde, humbucker modunda, klasik rock türüne ve daha sert tonlar elde etmeye uygun yüksek çıkışlı sound elde edilmesi için P-Rails seri olarak bağlıdır. Ancak, paralel bağlandığında bobinlerin uyumsuzluğu oldukça kullanılabilir, genellikle paralel bağlanmış standart humbucker'larla ilişkilendirilen faz giderimi 'phase cancellation' olayının diğer manyetiklere oranla daha az olduğu P.A.F.-stili humbucker tonları elde edilmektedir; varlık gösteren ince-mid “bloom'u” ve vurgulu tel artikülasyonları ile.
  Çalan Sanatçılar
  Peter Stroud / Sheryl Crow Band, Blues Saraceno, Eric Miker / Decemberadio
  Ürün Özellikleri
  Manyetik
  :
  Köprü- Bridge ,Sap-Neck,
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.