• 0
 • 1
 • 2
880,11 TL
156,00 USD
Havale ve Kredi Kartı Peşin : TL   836,10
Seymour Duncan

Seymour Duncan P-Rails Hot SHPR-2b Humbucker Manyetik

Ürün Kodu : SHPR-2b
Stok Durumu :
Seçiniz
:

SHPR-2b P-Rails Hot Bridge Black

SHPR-2b P-Rails Hot Bridge Cream

SHPR-2b P-Rails Hot Bridge White

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • MarkaSeymour Duncan
  TypeHum-Cancelling
  SeriHumbucker
  ModelSHPR-2b
  CategorySeymour Duncan Humbuckers & Trembuckers

  Herşeyi hemen isteyen gitarcılar için. Dolgun humbucker tonları. Etli P-90 tonları. Geleneksel single coil tonları. P-Rails® ile hepsine sahip olabilirler. Ve şimdi, yeni P-Rails Hot ile köprü pozisyonu için daha tepkili, daha agresif tonlar elde edebilirler.
  Uygulama
  Seymour Duncan'a has bu tasarım üç farklı eşsiz ses oluşturan doğrudan bir humbucker iyileştirmesidir: tam-boy humbucker, P-90, ve Rails. Tüm müzik türleri için tavsiye edilir.
  Tanım
  Orijinal P-Rails ile kıyaslandığında Hot köprü manyetiği önceki kuşak manyetiklerin ton esnekliğinin aynısını sunmak ve aynı zamanda özellikle de köprü pozisyonunda daha tepkili, daha agresif bir ton elde edilebilmesine olanak tanımak için güçlendirilmiş bir sarım ve daha da güçlü Alnico 8 mıknatısı içermektedir. P-Rails Hot içerisinde bulunan P-90 bobini istenen çıkış gücü ve berraklığı sağlamak için özel bir tür tel ile sarılmıştır. Bu P-90 gürültülüdür! Alnico 8'in gücü sayesinde Rail modunun çıkışı daha da yüksektir ve seri Humbucker modu ise devasa ses vermektedir!
  Tam kurulum
  Köprüde A P-Rails Hot ve neck pozisyonunda bir P-Rails Original.
  Hem humbucker hem de P-90 tonlarını elde etmek için, iki yollu anahtar kullanın (push-pull veya mini-toggle). Single coil Rail tonlarını elde etmek için üç yollu anahtar kullanın (DPDT on-off-on).
  Gitarlar
  P-Rails Hot, geleneksel humbucker veya Trembucker için düzenlenmiş tüm gitarlarda kullanılabilir. Tek başına da kullanılabilir, ancak P-Rails'in eşsiz bölünme kabiliyetinden faydalanabilmek ve en üstün ton çeşitliliğinin sağlanması için neck ve köprü seti kullanmanız tavsiye edilir. R-Rails Hot köprü pozisyonu için tavsiye edilir.
  Mevcut Modifikasyonlar
  Normalde, humbucker modunda, P-Rails klasik rock ve daha sert tonlarla uyumlu yüksek çıkışlı sound elde edilmesi için seri bağlanır. Ancak, paralel bağlandığında da bobinlerin uyumsuzluğu oldukça kullanılabilir, orta çıkış gücüne sahip, genellikle paralel bağlanmış standart humbucker'larla ilişkilendirilen faz giderimi 'phase cancellation' olayının diğer manyetiklere oranla daha az olduğu humbucker tonları elde etmenize olanak tanır. Siyah, beyaz veya krem renklerinde mevcuttur.
  Ürün Özellikleri
  Manyetik
  :
  Köprü- Bridge,,
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.