• 0
 • 1
1.831,73 TL
322,00 USD
Havale ve Kredi Kartı Peşin : TL   1.740,14
Seymour Duncan

Seymour Duncan Blackouts Single for Strat© AS-1 Set Single Coil Manyetik

Ürün Kodu : 11206-12
Stok Durumu :
Seçiniz
:

AS-1s,Blackouts,Hot Strat,Black

AS-1s,Blackouts,Hot Strat,White

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • SeriBlackouts Active
  ModelAS-1s
  MarkaSeymour Duncan

  Uygulama

  Stratocaster® gitarlar için doğrudan bir güçle sıcak ama dengeli bir tekli manyetik tonu. Sert blues, klasik rock ve sert rock için ideal.

  Tanım
  
Diferansiyel bir preamfiye giden dengeli girdileri kullanmak için Blackouts modellerini tasarladık. Dengeli girdiler sayesinde Blackouts rakiplerinden 14dB'e kadar daha sessiz sound etmesinin yanında basları, tizleri daha fazla yoğunlukta verirken, orta frekansların da hakkını veriyor ve daha az sıkıştırılmış son derece organik bir ses örgüsü sunuyor. Kısaca söylemek gerekirse Blackouts ile diğer aktif manyetiklerin sunduğundan daha fazla sayıda ton elde edersiniz. Buna ek olarak Blackouts tekli manyetikler iki çıkış modu yani orta ve yüksek gain elde etmek açısından manyetiğin alt tarafında yer alan benzersiz bir çift pin konfigürasyonuna sahiptir.

  Köprü manyetiği güç ve dinamikleri elde etmek için seramik bir mıknatıs kullanırken, sap manyetiği pürüzsüz bir ses elde etmek için bir alniko manyetiği kullanır. Aktif manyetiklerin avantajlarından hoşlanıyor ama tonunuza gerçekten önem veriyorsanız Blackouts modellerini seveceksiniz.

  Tam Kurulum 

  Blackouts Tekli manyetikler 3'lü set halinde veya tek şekilde mevcuttur. Blackouts Tekli manyetikleri SFX-04 Twin Tube Mayhem veya SFX-08 Power Grid gibi yüksek çıkışlı bir pedalla birlikte kullandığınızda son derece sert rock tonları elde edersiniz.

  Gitarlar
  
Standart bir Stratocaster® manyetik yolu olan her elektro gitar kurulumunda kullanım açısından mükemmel bir seçim. Bu manyetik 25K potansiyometre, steryo jak, batarya klipi ve diğer montaj donanımını içerir.

  Mevcut Modifikasyonlar 

  Blackouts Tekli manyetikler iki çıkış modu, yani orta ve yüksek gain elde etmek açısından manyetiğin alt tarafında yer alan benzersiz bir çift pin konfigürasyonuna sahiptir. Bağlantı teli çıkarıldıktan sonra hala pasif manyetiklerle kıyaslanabilir orta frekanslı bir çıkış elde edersiniz. Bununla birlikte bağlantı teli yerindeyken çıkış önemli ölçüde yükselir ve Blackouts Tekli manyetikleri tam boyutlu Blackouts humbucker modelleriyle kıyaslanabilir bir seviyeye taşır. Pinler ayrıca daha canlı bir sound elde etmek için bir mini-switch veya push/pull mekanizmasına bağlanabilir! Siyah ve beyaz kapak modelleriyle tedarik edilir.

  Ürün Özellikleri
  Manyetik
  :
  Köprü- Bridge ,Sap-Neck,
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.