Tükendi
 • 0
 • 1
818,05 TL
145,00 USD
Havale ve Kredi Kartı Peşin : TL   777,14
Seymour Duncan

Seymour Duncan Blackouts Metal AHB-2b Humbucker Manyetik

Ürün Kodu : 11106-40
Stok Durumu :
Seçiniz
:

AHB-2b Blackouts Metal HB Black

AHB-2b Blackouts Metal HB White

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • MarkaSeymour Duncan
  SeriBlackouts Active
  ModelAHB-2b

  Uygulama

  Blackouts Metal AHB-2 manyetiği Yeni preamfili, yeni sesli ve çıkış seviyeleri arasında değiştirme kapasitesine sahip LiveWires Metal humbucker modelinin yeniden tasarlanmış ve güncellenmiş halidir. Metal, punk, garage, thrash, düşük akort ve heavy rock için mükemmel bir seçimdir.

  Tanım
  
Blackouts Metal manyetikleri oldukça ağır ve derinlikli bir ton elde etmek için idealdir. Bunlar üretiğimiz en yüksek çıkışlı elektro gitar manyetikleridir. İnanılmaz güzellikteki midlerle gitara çığlıklar attıran bu manyetikler kalın sesler, karanlık akortlar ve sololarda can alıcı tonlar üretirler. Aşırı agresif bir çalma tarzınız varsa Blackouts Metal modeli grubunuzdaki diğer enstrümanları gölgede bırakacak niteliktedir.

  Tam Kurulum
  
Blackouts Metal’in sadece bir versiyonu var ama iki çok farklı çıkış seviyesini ayarlayabilirsiniz (bkz: aşağıdaki açıklama). SFX-04 Twin Tube mayhem pedalımızla kullandığınızda yüksek-çıkış modunda Blackouts Metal manyetikleri çok uç, çok şiddetli ve çok tehlikeli tonlara imza atarlar. Bu manyetiklerin yasal olup olmadığını bile araştırmak isteyebilirsiniz. Elbette şaka yapıyoruz ama ne demek istediğimizi anladığınız.

  Mevcut Modifikasyonlar 

  Blackouts Metal manyetiklerini humbucker’a uygun alanı olan her elektro gitarda kullanabilirsiniz. 25K potansiyometreler, stereo jak, batarya klibi, pin bağlantı teli ve diğer montaj donanımı bu kuruluma dahildir.

  Kullanan Sanatçılar

  Blackouts Metal iki çıkış modu açısından manyetiğin altında yer alan benzersiz bir dual pin konfigürasyonuna sahiptir: yüksek ses ve daha yüksek ses. Her iki modda da bulunan aynı agresif tonalite ile artık çıkışta bir seçeneğiniz var. Bağlantı teli çıkarıldığında amfinizdeki clean kanalı veya gitarınızdaki bir sap manyetiği ile hala uyumlu olan yüksek çıkışlı bir köprü humbucker tonuna sahip olursunuz. Bununla birlikte bağlantı teli yerindeyken bütün ham gücü, inanılmaz şiddetteki çıkışı ve yabani agresiyonu dışarı aktarırsınız. Yerinde bir vuruculuk elde etmek için Pinler mini-switch veya push/pull mekanizmasına bağlı olabilir. Ayrım yoktur. Siyah ve beyaz kapaklar ile tedarik edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.