Gitar Pedalları

Sıralama seçin
Görünüm

Yeni nesil teknolojiler kullanılarak üretilen gitar pedalı çeşitlerini sitemizden pratik bir şekilde temin edebilirsiniz. Kompakt bir tasarıma sahip olduğu için istenen her yere kolaylıkla taşınabilen ve uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilen gitar pedallarını minimum fiyatla satın almak için doğru adrestesiniz. Sizlere geniş bir seçenek yelpazesi sunarak ihtiyacınıza yönelik tercihler yapmanızı sağlıyoruz.

Dilerseniz tercihinizi ihtiyacınız olacak diğer aksesuarları da içeren gitar pedal seti çeşitlerinden yana yapabilirsiniz. Set halinde kullanıma sunulduğu için çok daha pratik bir şekilde kullanılabilen ve tüm parçaların birbirine uyumlu olduğu bu özel tasarımları en düşük fiyatlarla hemen şimdi sipariş vererek satın alabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında 3 saate kadar stereo kayıt yapabilen gitar pedalları da bulunuyor.

XLR girişine sahip olduğundan istediğiniz zaman mikrofon da bağlayabileceğiniz ve son derece geniş bir hafızaya sahip olan gitar pedal çeşitleri mutlaka göz atmanız gereken ürün modelleri arasında yer alıyor. Bununla birlikte sizlerle buluşturduğumuz tasarımlar arasında PC'ye bağlamak ve wav dosyaları aktarmak için kullanabileceğiniz USB 2.0 portu olan modeller de mevcut.

Yeni Nesil Gitar Pedal Çeşitlerini Şimdi Online Satın Alın!

Sadece tek bir pil ve AC güç sağlayıcı ile çalışabilen gitar pedalları en çok tercih edilen ürün modelleri arasında yer alıyor. Dilerseniz sitemiz üzerinden marka tercihinde bulunabilir ve seçtiğiniz markaların gitar pedallarının sizin için listelenmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle aradığınız ürün modeline çok daha kısa sürede ulaşmış olacaksınız.

Daha fazla bilgi almak istediğiniz ürünlerin üzerine hemen tıklayın. Böylelikle gitar pedallarının tüm teknik özellikleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı karşınıza çıkacaktır. Teknik özelliklerin yanı sıra ürün modellerinin ebatlarını öğrenmek için de üzerine tıklamanız yeterli olacak. Sizlere çok sayıda farklı modelleri bir arada sunarak gitar pedallarının teknik özelliklerini birbiriyle kıyaslama şansını da sunuyoruz.

Elbette sitemizde satışa sunulan tüm ürünler gibi gitar pedal fiyatları da gayet düşük rakamlara tekabül ediyor. Düşük bir bütçe ayırarak en yeni teknolojilerle donatılmış olan ve güvenilir markalar tarafından üretilen gitar pedallarını hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilir, çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.